Installing Joomla

Навчання депутатів міської ради

З 18 по 22 квітня поточного року депутати Вугледарської міської ради Рєпін О.В. та Шанін І. М. успішно пройшли навчання для депутатів місцевих рад за тематикою «Від загального до конкретного. Житлово - комунальна сфера» в рамках програми Інституту Політичної Освіти «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності».

Навчання проходили у м. Запоріжжя за сприяння представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. Учасники програми разом з експертами Інституту Політичної Освіти Іриною Чайка, Сергієм Пінчуком, Сергієм Богданенко, Олександром Солонтаєм та експертами навчально - психологічного центру «Живе Слово» Юлією Сулаєвою і Дмитром Кущом розглянули наступні теми: комунальна інфраструктура в умовах децентралізації, децентралізація діяльності енергетичних компаній в місті, організація депутатської приймальні, питання водопостачання та водовідведення, поводження побутовими відходами, реформа управління та обслуговування багатоповерховими будинками, останні зміни в нормативно - правовій базі місцевого самоврядування (їх вплив на ефективність ОМС).

На завершення навчання всіх учасників привітав керівник Харківської Філії Фонду Конрада Аденауера в Україні Тім Петерс та вручив Сертифікати.

Дякуємо ГО «Нове місто» за надання рекомендацій депутатам Вугледарської міської ради на курси навчання в рамках програми Інституту Політичної Освіти».

За інформацією

депутата Вугледарської

міської ради

Олександра Рєпіна

25 1

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)