Навчання депутатів міської ради

З 18 по 22 квітня поточного року депутати Вугледарської міської ради Рєпін О.В. та Шанін І. М. успішно пройшли навчання для депутатів місцевих рад за тематикою «Від загального до конкретного. Житлово - комунальна сфера» в рамках програми Інституту Політичної Освіти «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності».

Навчання проходили у м. Запоріжжя за сприяння представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. Учасники програми разом з експертами Інституту Політичної Освіти Іриною Чайка, Сергієм Пінчуком, Сергієм Богданенко, Олександром Солонтаєм та експертами навчально - психологічного центру «Живе Слово» Юлією Сулаєвою і Дмитром Кущом розглянули наступні теми: комунальна інфраструктура в умовах децентралізації, децентралізація діяльності енергетичних компаній в місті, організація депутатської приймальні, питання водопостачання та водовідведення, поводження побутовими відходами, реформа управління та обслуговування багатоповерховими будинками, останні зміни в нормативно - правовій базі місцевого самоврядування (їх вплив на ефективність ОМС).

На завершення навчання всіх учасників привітав керівник Харківської Філії Фонду Конрада Аденауера в Україні Тім Петерс та вручив Сертифікати.

Дякуємо ГО «Нове місто» за надання рекомендацій депутатам Вугледарської міської ради на курси навчання в рамках програми Інституту Політичної Освіти».

За інформацією

депутата Вугледарської